OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 8 II 2015

„Bóg zapłać” dzieciom za ofiary składane „aniołkowi”: w żłóbku 351.12 gr i 5 centów. W tym tygodniu będą one przesłane na misje.

Młodzież gimnazjalną zapraszam – na godz. 18.00 na probostwo – na katechezy przygotowujące do bierzmowania / przychodzimy z Pismem św./ :  Jutro kl. I, Wtorek kl. II, Środę kl. III

Rodziców dzieci kl. III proszę o przyjście na spotkanie w czwartek na 19.00 do sali w pastorówce.

Parafian zachęcam do udziału w SZKOLE SŁOWA BOŻEGO , tych którzy pragnę je rozważać i rozumieć i tych którzy pragną je czytać w kościele. CZWARTEK godz. 19.45 na probostwie.

Rodziców którzy chcą się modlić za swoje dzieci zapraszam do Wspólnoty św. Moniki na spotkanie 26 bm / czwartek /  na godz. 18.30

Dzieci należące do kółka różańcowego zapraszam na spotkanie w sobotę  11.00 na probostwo.

Katecheza przedmałżeńska będzie miała miejsce w Lesznie w parafii św. Jan Chrzciciela. Początek 23 bm o 19.00

Pragnąc Parafianom ułatwić załatwianie spraw biura parafialnego, także służyć informacją z tym związaną  podaję adres swojej poczty internetowej:

kubiak@archpoznan.pl

Pisząc na ten adres można zamówić Msze św. dowiedzieć się terminy np. chrztów, zapytać o warunku dyspensy od piątkowego postu itp.

Ks. Maciej Kubiak