OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 6 IX 2015

DZIŚ kawiarenka parafialna zaprasza od 15.00

WE WTOREK

• święto Narodzenia Matki Bożej. Zapraszamy na mszę z kazaniem o 18.00 w kościele św. Edyty.

• 19.00 – w pastorówce – spotkanie rodziców dzieci kl. III.

W środę o 5.00 z przed kościoła św. Marcina wyjazd pielgrzymki do Częstochowy. Powrót ok. 22.00 koszt 42

Jutro o 19.00 lub w sobotę o 11.00 katecheza dla młodzieży grupy św. Jana Pawła

Msza św. w intencji + Artura Tarasewicza organisty od Karoliny z rodzicami i siostrą będzie odprawiona 12 bm o 18.00

Młodzież kl. I gimnazjum, która pragnie za 3 lata przyjąć sakrament bierzmowania zapraszam na spotkanie w piątek na 18.30 do pastorówki.

Grupa św. Edyty Stein ma swoją kolejną katechezę w piątek o 19.15. a następną w czwartek 17 bm o 18.30.

Młodzież kl. II gimnazjum proszę o przyjście na katechezę w piątek na 16.45.

„Bóg zapłać” Parafianom którzy, w czasie moich wakacji uporządkowali i oczyścili teren wokół probostwa.

Za tydzień po mszach każdy otrzyma informator parafialny.

Zamierzają udzielić sobie sakramentu małżeństwa:

Maćkowiak Mariusz kawaler z Wilkowic

Konieczna Aleksandra panna z Krzycka Wielkiego.

Kto zna przeszkody kanoniczne do ważnego zawarcia sakramentu małżeństwa winien je zgłosić proboszczowi parafii.