OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 4 X 2015

DZIŚ od 15.00 zaprasza kawiarenka parafialnej Caritas.

Jutro w Liturgii wspominamy św. Faustynę, a w środę Matkę Bożą Różańcową.

Różaniec odmawiamy codziennie po wieczornej Mszy św.

Dzieci zapraszamy na spotkania różańcowe od poniedziałku do czwartku włącznie na 17.00 do kościoła św. Edyty.

Za tydzień po mszach będziemy zbierać ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

W tym tygodniu z powodu rekolekcji nie będzie katechez ani spotkań grup duszpasterskich.

W minionym tygodniu zrealizowano następujące inwestycje

• odnowiono monstrancję z kościoła św. Marcina kosztem 1750 zł

• umieszczono w oknach kościoła św. Edyty witraże ku czci świętych Michała, Józefa, Jan Pawła II, Joanny i bł. Karoliny. Zostaną one poświęcone za tydzień podczas mszy o 10.00. ich koszt to 6750 zł. Na dwa witraże  św. Michała i Józefa znaleźli się Parafianie sponsorzy. Jeśli ktoś z Parafian chce być fundatorem kolejnych witraży można to uczynić w tym tygodniu. Koszt jednego to 1350 zł.

• założono w kościele św. Edyty urządzenie multimedialne. Na ekranie będą ukazywać się będą teksty pieśni. Koszt tego urządzenia to kwota 13 500 zł.

Katechezy przygotowujące do bierzmowania:

kl. pierwsza 13 bm o 19.00 w pastorówce

kl druga 15 bm o 19.00 w pastorówce