OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I NIEDZIELĘ ADWENTU 29 XI 2015

„Bóg zapłać” – za ofiary na ASD w Poznaniu 1132.15 gr.

• panom Janowi, Adamowi, Mieczysławowi i Dariuszowi za zamontowanie ogrzewania w kościele św. Marcina.
  • paniom za wielkie serce w sprzątaniu tego kościoła.
  • Parafianom, którzy w różnej formie troszczą się o parafię
    i proboszcza.

RORATY – od poniedziałku do piątku o 18.00 w kościele św. Marcina. W tym roku zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych, by zrobić serduszko z papieru, na których proszę wypisać datę i miejsce chrztu swojego i najbliższych. Każdego dnia rorat kogoś innego. Z tych serduszek będzie losowane jedno, kto zostanie wylosowany zabierze Pismo św. z zachętą, by z całą rodziną przeczytać jedną stronę.

Młodzież gimnazjum zapraszam na katechezy:
Kl. I we wtorek po roratach
Kl. II w środę po roratach.

Intencje na grudzień są w gablotach ogłoszeń i na str @ parafii.
Jutro w Liturgii wspominamy św. Andrzeja apostoła.
Spotkanie parafialnej Caritas w czwartek o 16.00 na probostwie.

W czwartek – pierwszy miesiąca – okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00, w tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek – pierwszy miesiąca – dodatkowa msza w intencji wynagrodzenia za grzechy o 8.30. tego dnia spowiedź od 15.00 do 18.00 w tym czasie adoracja Najświętszego sakramentu rozpoczęta koronką do Bożego Miłosierdzia.

Do chorych z Komunią św. dotrę w sobotę od 10.00

Zbiórka ministrantów w sobotę o 12.00 w kościele św. Marcina

ZA TYDZIEŃ po mszach zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie Europy.
– spotkanie – bardzo krótkie – Rady Duszpasterskiej naszej parafii o 14.15 na probostwie.

Opłatki wigilijne – pobłogosławione – można otrzymać przez cały Adwent na probostwie a od przyszłej niedzieli u pań z Caritasu. Także świece wigilijne.