OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VII NIEDZIELĘ WIEKANOCNĄ 1 V 2016

1. „Bóg zapłać” za ofiary na Ukrainę. Przed tygodniem zebrano, a w poniedziałek przekazałem w Caritasie 730,40 gr i 1 euro.
  2. DZIŚ – zapraszamy na nabożeństwo majowe na 14.30 przy figurze Matki Bożej w lesie. Znajduje się ona przy leśnej drodze jadąc drogą przy cmentarzu obok boiska. Jadąc prosto za przejazdem kolejowym skręcamy w lewo. Rowerem trasę pokonujemy w 20 – 30 minut. Po nabożeństwie kawa i placek.
  3. dziś rozpoczyna się w Lesznie w kościele św. Krzyża o 12.00 kurs przedmałżeński.
  4. Poza niedzielą nabożeństwa majowe odprawiamy po wieczornej Mszy św.
  5. Jutro Msza św. o 18.00 w kościele św. Edyty m. n. w intencji OSP Wilkowice. Zachęcamy do przybycia na tę Eucharystię, by dziękować Panu Boga za naszych strażaków, na których zawsze można liczyć.
  6. We wtorek uroczystość Maryi Królowej Polski. Msze jak w niedzielę.
  7. W czwartek spowiedź 17.00 – 18.00 w tym czasie adoracja Najśw. Sakramentu
    • 19.00 w pastorówce spotkanie rodziców dzieci kl. 3
  8. W pierwszy piątek miesiąca dodatkowa msza o 9.00 w kościele św. Marcina, w intencji wynagradzającej za grzechy. Tego dnia okazja do spowiedzi od 15.00 do 18.00 w kościele św. Edyty. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu, rozpoczęta koronka do Bożego Miłosierdzia.
  9. Do chorych z sakramentami św. dotrę w sobotę od 10.00.
  10. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  11. Katecheza do tej młodzieży, w piątek / 6 bm / o 19.00 w pastorówce, albo sobotę / 7 / 9.00 na probostwie.
  12. Zbiórka ministrantów w sobotę o 12.30 na probostwie.
  13. Zamierzają udzielić sobie sakramentu małżeństwa:
    • Jankowiak Michał kawaler z Wilkowic z Roksaną Skrzypek panną z Wilkowic.
    • Grzeszkowiak Rafał z Lidią Ratajczak – cywilnie związani – zamieszkali Wilkowice.

• Kto zna przeszkody kanoniczne do ważnego zawarcia w/w ważnego małżeństwa winien to zgłosić proboszczowi