OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

DZIŚ – 15.00 nabożeństwo majowe przy grocie, przy kościele św. Edyty
– po mszach na prośbę Ojca św. Franciszka zbieramy ofiary dla poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Ekwadorze.

„Bóg zapłać” 205. rodzinom naszej parafii, za złożenie Daniny Diecezjalnej, a przez to, wypełnienie V przykazania kościelnego. Bardzo dziękuje za ofiarność i uczciwość.

Jutro wspominany w Liturgii św. Stanisław Biskupa patrona Polski i diecezji.

Każdego dnia odprawiamy nabożeństwa majowe po wieczornej mszy, także nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Św.

Za tydzień na mszy o 11.30 – 32 dzieci naszej parafii z kl. III przyjmie I Komunię św. Parafian, którzy zazwyczaj chodzą na tę Mszę, a nie są związani I Komunią św. proszę przyjść na inna Mszę. Ofiary tego dnia przeznaczone są na ŚDM w Krakowie

• w czwartek sprzątanie kościoła św. Edyty o 10.00 i 19.00.
  • próba przed I Komunią w piątek o 16.30.
  • spowiedź dzieci przed I Komunia w sobotę o 10.00
  • czuwanie modlitewne dla dzieci w sobotę o 15.00
  • okazja do spowiedzi dla rodziców tych dzieci w sobotę od 15.00

W sobotę wigilia uroczystości Zesłania Ducha Świętego. Po mszy o 18.00 czuwanie modlitewne. Proszę, by na tym czuwaniu była młodzież, która wkrótce przystąpi do bierzmowania. Także z kl. I i II gimnazjum. W sobotę także szczególna okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00. Kończy się okres wielkanocny.