OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ 22 V 2016

DZIŚ – Msza 11.30 pierwsza rocznica I Komunii św. dzieci naszej parafii.

​- 15.00 zapraszamy na nabożeństwo majowe przy figurze Matki Bożej na domu p. Hanusków przy ul Święciechowskiej

JUTRO dzieci które przed tygodniem przyjęły I Komunie św. o godz. 17.30 przyjdą na parafialny cmentarz, by pomodlić się za zmarłych z rodziny i zmarłe dzieci. Potem msza św. w kościele św. Marcina i majowe przy figurze Matki Bożej. Potem błogosławienie dzieciom ich rowerów i spotkanie na probostwie.

We wtorek prosimy liczniej przyjść na mszę i majowe. Tego dnia przypada święto Matki Bożej Wspomożenia wiernych, także dzień powszechnej modlitwy za Kościół w Chinach, gdzie ciągle jest prześladowany.

W środę wieczorna Msza św. będzie w kościele św. Edyty, po niej pierwsza procesja eucharystyczne wokół kościoła.

Czwartek BOŻE CIAŁO. Msza św. o 9.00 w kościele św. Marcina, po niej procesja do czterech ołtarzy. Pierwszy przy krzyżu misyjnym, na wprost bocznego wejścia – proszę o zrobienie Parafian z ul. Święciechowskiej, drugi przy szkole podstawowej proszę o zrobienie Parafian z ul. Szkolnej , trzecie na narożniku ul. Szkolnej i Lipowej przy figurze Serca Pana Jezusa, proszę o zrobienie Parafian z ul. Lipowej i ostatnie przy krzyżu na frontonie kościoła św. Edyty, proszę o zrobienie Parafian z Parku i ul Tylnej . Proszę o aktywny udział poczty sztandarowe, dziewczynki do sypania kwiatków , młodzież do feretronu, strażaków do baldachimu, ministrantów. Na trasie proszę o udekorowanie okien. Po procesji ok. 11.30 Msza św. Od Bożego Ciała, każdego dnia po mszy procesja wokół kościoła.

W piątek 27 na majowym szczególna modlitwa za dzieci Wspólnoty św. Moniki.

Młodzież, który 1 VI otrzyma bierzmowanie przyjdzie po kartki do spowiedzi w środę od 15.00 do 16.00 lub po wieczornej Liturgii do 20.00. a do spowiedzi w sobotę od 9.00 do 10.00 lub od 15.00 do 16.00.

W sobotę na boisku sportowym w Wilkowicach Dzień Dziecka, czyli zabawy, konkursy i atrakcje dla dzieci. Początek o godz. 14.00