OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 24 VII 2016

Kurs przedmałżeński rozpocznie się za tydzień w kościele św. Krzyża w Lesznie o 12.00 Mszą św.
Wyjazd na rekolekcje Żywego Różańca do Pniew do Sióstr Urszulanek będzie 30 września powrót 2 października, zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.
Intencje na sierpień są wywieszona w gablotach ogłoszeń, a za tydzień będą na str @ parafii.
Jutro wspominamy w Liturgii św. Jakuba ap. we wtorek św. Annę i Joachima rodziców Matki Bożej a w piątek św. Martę.

Już dziś zapraszam na Odpust ku czci św. Teresy Benedykty – Edyty Stein w sobotę 6 sierpnia o 18.00 Mszę św. odprawi ks. Kan. Adam Kosmała proboszcz parafii rzymskokatolickiej z Kotłowa.

Zamierzają udzielić sobie sakramentu małżeństwa:
Majorek Michał kawaler z Leszna z Wiktorią Sobolewską panna z Wilkowic.
Terlega Jakub kawaler z Leszna z Malwiną Reszczyńską panną z Wilkowic.
Kto zna przeszkody, do ważnego zawarcia w/w sakramentalnego małżeństwa winien w sumieniu zgłosić to proboszczowi parafii.