OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 28 VIII 2016

„Bóg zapłać” rolnikom i ogrodnikom i tym, którzy im pomagali za piękne wystrojenie kościoła na Mszę dożynkową.
Jutro w Liturgii wspominamy Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
W czwartek 1 września o 8.00 w kościele św. Edyty msza św. w intencji Szkoły Podstawowej w Wilkowicach. Zapraszamy na nią nie tylko dzieci i nauczycieli, ale także rodziców i dziadków.
Tego dnia okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00 i w tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu.

W I Piątek o 9.00 w kościele św. Marcina Msza św. w intencji wynagradzającej za grzechy.
Także okazja do spowiedzi od 15.00 do 18.00 w kościele św. Edyty. O 15.00 odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia.

Do chorych z sakramentami św. dotrę w sobotę od 10.00

Już dziś zapraszam na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy we wtorek 6 września. Wyjazd o 5.00, powrót ok. 21.00. zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym.

Za tydzień podczas Mszy św. o 11.30 dzieciom rozpoczynającym naukę w szkolę pobłogosławimy ich nowe tornistry.

W tym tygodniu rozpoczynają się katechezy do bierzmowania dla młodzieży która ten sakrament ma przyjąć 26 X w parafii Mórkowo. Proszę się zapoznać z planem tych katechez.

Już dziś zapraszam rodziców dzieci, które mają przyjąć I Komunie św. 21 V 2017
na pierwsze spotkanie 5 września o 18.30 lub 7 września o 19.30 w pastorówce

Kawiarenka parafialna zaprasza na kawę i ciasto od 15.00.

Intencje na wrzesień są wywieszone w gablotach ogłoszeń i na str @ parafii.