OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 29 I 2017

ŚRODA – zapraszamy na mszę i nowennę do Matki Bożej. Godz. 18.00
CZWARTEK – święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia Msze św. w kościele św. Marcina godz. 9.00 – 17.00 – 19.00. po mszach do puszek będziemy zbierać ofiary na klasztory klauzurowe.
PIĄTEK – Msza św. wynagradzająca za grzechy o godz. 10.00. okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00. w tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu.
SOBOTA godz.. 9.00 Msza św. jako przygotowanie do 100 – lecie objawień fatimskich, wcześniej od 8.20 różaniec przed Najświętszym Sakramentem.
– od 10.00 odwiedzę chorych Parafian z sakramentami św.
Intencje na luty są w gablotach ogłoszeń i na str @ parafii.
Gimnazjum w Lipnie zaprasza na Bal Charytatywny 18 lutego o 19.00.
Resume kolędowe:
„Bóg zapłać”
– otwarte drzwi Parafian w liczbie 730 – auta, które nas przywiozły i odwiozły
– każdy łyk kawy z Expressu i kolędowe wyżywienie – spotykaną życzliwość
– ofiary / ks. Kanonik i ja / 36 790 zł. W miniony czwartek w banku w Lesznie dokonałem przelewu 50 000 zł jako I ratę na nowe organy do kościoła św. Edyty, będą za kilka tygodni.
– 6 chorych kolejnych Parafian odwiedzę w sobotę z sakramentami św.
– ministranci otrzymali ofiary 4217, 44 gr. Pojadą za to do Legolandu
PROBLEMY – 173 rodziny nie przyjęły kolędy / wśród nich „ bawiący się w mał./
– małżeństwa, których dzieci mają za rok, dwa iść do I Komunii a żyją bez Mszy. Parafianie praktycznie niewierzący….
– rodzice zapatrzeni w swoje dzieci, że nie widzą ich zagubienia i słabość wiary.
– poglądy przewrotne, jako owocu braku Mszy i kontaktu ze Słowem Bożym.