OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – BIBLIJNĄ 30 V 17

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – BIBLIJNĄ 30 V ^ 17

DZIŚ – przed każdą Mszą św. czytamy i słuchamy listu św. Pawła do Galatów.

„Bóg zapłać” za ofiary na Syrię. Przed tygodniem zebrano, a w poniedziałek przesłałem 1500, 37 gr.

Przyjmuję intencje dziękczynne, okolicznościowe za żywych na II półrocze br.

Od jutra po każdej Mszy św. odprawiamy nabożeństwo majowe.

We wtorek Msza św. i majowe w kościele św. Marcina

W środę uroczystość Maryi Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. Tego dnia zapraszamy na nabożeństwo majowe na 15.30 przy figurze Matki Bożej pomiędzy doktorem a proboszczem.

W czwartek – pierwszy miesiąca – okazja do spowiedzi 17.00 – 18.00 w tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu.

W piątek – pierwszy miesiąca – dodatkowa msza św. o 9.00 w kościele św. Marcina jako wynagrodzenie za grzechy. Tego dnia od 15.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramenty rozpoczęta koronką do Bożego Miłosierdzia i okazja do spowiedzi św.

Z tej racji, że w sobotę 13 maja przypada święto Matki Bożej Fatimskiej Msza św. ku Jej czci i nabożeństwo fatimskie będzie w tę sobotę 13 maja o 9.00.

Intencje na maj są w gablotach ogłoszeń i na str @ parafii.

Pragną przyjąć sakrament małżeństwa:

Wybieralski Krzysztof kawaler z Wilkowic z  Berlińską Pauliną panną z Gostynia.

Gleń Tomasz kawaler ze Żmigrodu z Kamilą Łutaj panną z Wilkowic.

Kto zna przeszkody kanoniczne do ważnego zawarcia małżeństw w/w zobowiązany jest poinformować o tym proboszcza parafii.

Katechezy dla młodzieży gimnazjum będą

1. kl.I /8 V o 19.00 / kl. III 9 V o 19.00 / kl. II / 10 V 19.00 wszystkie w pastorówce