OGŁOSZENIA    PARAFIALNE NA  XXVI   NIEDZIELĘ    ZWYKŁĄ  1 X 2017

DZIŚ – 13.20 TVP Kultura wyemituje spektakl teatralny o św. Edycie Stein

• 15.00 zaprasza parafialna kawiarenka

• 15.30 nabożeństwo różańcowe w kościele św. Edyty

Każdego dnia różaniec po wieczornej Mszy św.

Dzieci zapraszamy na różańcowe spotkania od poniedziałku do czwartku 17.00

JUTRO – wspominamy św. Aniołów Stróżów. 19.00 katecheza  kl. VII  pastorówk

ŚRODA 19.00 katecheza dla kl. II gimnazjum w pastorówce.

CZWARTEK pierwszy miesiąca 1700 – 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

Różaniec tego dnia będzie o 17.30. tego dnia wspominamy św. Faustynę . z tej okazji zostanie poświęcony obraz św. Faustyny i umieszczony w kościele św. Marcina a o 18.30 katecheza dla gr. św Pawła na probostwie

PIĄTEK 9.00 w kościele św Marcina Msza ś. w intencji wynagrodzenia za grzechy

15.00 do 18.00 okazja do spowiedzi i adoracja Najświętszego Sakramenty w kościele św. Edyty a różaniec o 17.30

SOBOTA – 8.00 Msza św w kościele św. Marcina           9.00 udam się do chorych

• w całej Polsce akcja „Różaniec do granic”. 7 października przypada święto Matki Bożej Różańcowej. W całej Polsce o 14.00  setki tysięcy Polaków będzie się modlić błagając o ratunek dla Polski i świata. Także i my w tę akcję włączmy się. Proszę by o 14.00 udać się do najbliższe figury lub krzyża na terenie naszej parafii i tam w tej intencji zmówić jedną część różańca. Ks. Kan. poprowadzi różaniec przy figurze Matki Bożej przy pastorówce. Ja udam się dalej. Przy kościele św. Marcina proszę się zebrać przy figurze Matki Bożej.

Intencje na X są na str.  @ parafii i w gablotach.Od jutra będę przyjmował intencje na pierwsze półrocze 2018. – dziękczynne.Za tydzień o 11.30 dzieci kl. III publicznie wyraża wolę przystąpienia do I Komunii św. rodziców dzieci nie zapisanych proszę o zapisanie ich do końca tego tygodnia.