OGŁOSZENIA  PARAFIALNE NA XXXI  NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ   5 XI 2017

DZIŚ   gościmy w naszej parafii kleryka III roku Wiktora, który będzie się z nami modlił i wygłosi Słowo Boże a po Mszach św do puszek zbierał ofiary na ASD w Poznaniu.

• Poniedziałek – 18.45 katecheza gr. św Pawła / prob. /
  • Wtorek – 18.45 katecheza gr. bł. Karoliny
  • Czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie szkoły biblijnej na probostwie
  • Piątek – 15.30 spotkanie Caritas naszej parafii / prob. /
  • 18.30 na probostwie katecheza młodzieży kl. II gimnazjum
  • Intencje na listopad są w gablotach ogłoszeń i na str @ parafii.
  • Przyjmuję intencje na msze na pierwsze półrocze 2018.
  • Od dziś w Lesznie odbywają się różne spotkania Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. Plan tych spotkań w gablocie ogłoszeń.
  • Katechezy dzieci kl. III 17 bm o 16.45 lub 18 o 12,00

W sobota 11 święto naszej parafii – ODPUST. O godz. 11.00 Mszę św odprawi , Słowo Boże wygłosi i procesje poprowadzi ks prob. Błażej Stróżycki nowy proboszcz Święciechowy. Zapraszam na tę Eucharystie wszystkich Parafian. Proszę o aktywny udział ministrantów, panów  strażaków do baldachimu, panie ze świecami, poczty sztandarowe, młodzież do feretronu, choćby trzy dziewczynki do sypania kwiatków. W piątek na 10.00 proszę chętnych Parafian do sprzątania wokół kościoła św Marcina. W sobotę wieczorna Msza św. o 18.00 będzie jak zwykle.

Za tydzień będziemy przeżywali Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanych.