OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 8 IV 2018

DZIŚ – 14.00 Msza św na parafialnym cmentarzu, po Niej Koronka Bożego Miłosierdzia.
– 16.30 czuwanie modlitewne przed bierzmowaniem
– po Mszy św do puszek zbieramy ofiary na diecezjalną Caritas

BÓG ZAPŁAĆ – 35. rodzinom naszej parafii za daninę diecezjalną. Do dziś ten obowiązek 176 rodzin parafii.
– dzieciom, które do papierowych skarbonek Caritas zebrały 119.78
– za ofiary na KUL WT UAM 1758.05 i 3 euro
– kierowcom za ofiary na łódkę dla misjonarza bądź auto 2165, 70 i 1 euro

PONIEDZIAŁEK uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Mszy św o 18.00 w kościele Św. Edyty.
Dzień świętości życia. Ofiary zebrane w kościele na Fundusz Obrony Życia.
Zapraszam, by wspólnie modlić się pomni na słowa św. Jana Pawła II, który w Kaliszu w 1997 roku powiedział: „ Naród, który zabija własne dzieci, staje się Narodem bez przyszłości”. Po Mszy św. próba przed bierzmowaniem.

WTOREK okazja do spowiedzi od 17.00 do 18.00 dla rodziców i świadków.

ŚRODA 16.30 Bierzmowanie którego udzieli J. E. Bp. Z. Fortuniak Msza o 18.00 i nowenna.

CZWARTEK 16.30 szkółka biblijna dzieci a o 19.00 spotkanie szkoły biblijnej dorosłych.

Rodziców dzieci kl. III proszę na spotkania 17 we wtorek na 19.00 lub 21 sobota na 11.00.

Zamierzają przyjąć sakrament małżeństwa:
1.Woźniak Marek kawaler z Joanną Zajdel panną – Wilkowice
2.Wołos Krzysztof kawaler z Wilkowic z Moniką Dejworek panną ze Święciechowy
3.Franek Kamil kawaler z Karolewka z Natalią Jelińską panną z Mórkowa
4.Walkowiak Krystian kawaler z Wilkowic z Sylwią Majchrzak panną z Leszna
5.Jamroszczyk Daniel kawaler z Wilkowic z Donatą Grześ panną z Wilkowic
6.Marek Rafał kawaler z Czempinia z Edytą Frąckowiak panną z Wilkowic.
Kto zna przeszkody kanoniczne unieważniające małżeństwa w/w winien je zgłosić proboszczowi parafii.

W połowie bieżącego miesiąca rozpocznie się malowanie kościoła św Marcina. W związku z tym proszę o pomoc
w zdejmowaniu obrazów ze ścian i innych rzeczy w piątek na 17.00. Szczególnie młodzież bierzmowaną. Im
więcej nas przyjdzie tym szybciej pracę wykonamy.Za tydzień Niedziela Biblijna. Narodowy Dzień Czytania
Pisma Św. Także u nas przed każdą Mszą św.

kl. VII oraz II gimnazjum zapraszam na spotkania 17 wtorek na 17.00 lub 21 sobota na 12.00 do pastorówki.