OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 12 VIII 2018

DZIŚ – ofiary w kościele przeznaczone są na KUL i WT UAM i szkoły katolickie
– kawiarenka parafialna zaprasza do pastorówki od 15.00
– Msze św o 10.00 i 11.30 w kościele św. Edyty

BÓG ZAPŁAĆ – Parafianom, którzy w piątek i sobotę poświęcili czas i serce w sprzątaniu i otoczenia i kościoła św. Edyty. Także za inne formy troski o parafię.
– kilku rodzinom za plecaki szkolne dla polski dzieci na Litwie. Kto chce się do tej akcji włączyć proszę kupić szkolny plecak i wypełnić szkolnymi przyborami i przynieść na probostwo lub do zakrystii do 22 bm.

Rozpoczęły się Odpusty w Charbielinie i w Lesznie w parafii św. Maksymiliana. Zachęcam do udziału szczegóły na plakatach.

W środę uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej. Msze św. jak w niedzielę.- także wtorkowa wieczorna – Podczas każdej Mszy błogosławieni ziół i kwiatów. A po Liturgii do puszek zbieranie ofiar na Caritas naszej archidiecezji.

Za tydzień parafialne dożynki. Podziękujemy Panu Bogu za tegorocznie żniwa na Mszy o 14.00.

Zachęcam do udziału w rekolekcjach Żywego Różańca 28 – 30 września br w Zaniemyślu. Prowadzi je O. Andrzej Pryba. Koszt 145 zł. Zapisy w p. Grażyny Szturo i u mnie.

Ks. prob. Maciej Kubiak