OGŁOSZENIA   PARAFIALNE  NA   XXVIII   NIEDZIELĘ  ZWYKŁĄ  14 X 2018

• 15.30 nabożeństwo różańcowe

Dzieci zapraszam na spotkania różańcowe do czwartku włącznie o 17.00

Nabożeństw różańcowe codziennie po wieczornej Mszy św. a w sobotę o 17.30

WTOREK 40. Rocznica wyboru św. Jan Pawła II na Stolicę Piotrową. Przyjdźmy tego dnia na Msze św i różaniec, by podziękować Panu Bogu za ten bezcenny dar jakim był papież Polak.

ŚRODA  Msza św z różańcem w kościele św. Marcina jako duchowe przygotowanie do przyjęci Matki Bożej w Obrazie Nawiedzenia.

Młodzież, która przyjmie bierzmowanie 6 XI zapraszam na katechezę we wtorek na 19.00 do pastorówki lub w sobotę 10.00 na probostwo.

PIĄTEK – 17.00 katecheza dzieci kl. III na probostwie.

• Msza św o 18.00 w kościele św. Marcina z obrzędem poświęcenia witrażu ku czci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki  który 19 października 1984 został bestialsko zamordowany przez morderców UB. Po Mszy św. modlitwa w bocznie kruchcie kościoła, gdzie będą na ścianie portrety dawnych proboszczów naszej parafii. Po tej uroczystości na probostwie spotkanie Klubu św. Józefa.

ZA TYDZIEŃ – niedziela misyjna, ofiary w kościele będą przeznaczone na Misje.

• będziemy gościć kleryka ASD z Poznania, który po Mszach św. będzie zbierał ofiary na swoje seminarium.

Katecheza Przedmałżeńska będzie w kościele św. Jana Chrzciciela w Lesznie w dniach 22 – 27 bm o 19.00

Przyjmuję intencje dziękczynne, okolicznościowe, jubileuszowe na I półrocze 2019 r. / w  miniony piątek zamówiono takich mszy 31 /.