OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ODPUSTU KU CZCI ŚW. MARCINA ​​ I ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI DZIŚ 11.30 Suma Odpustowa ku czci św. Marcina w kościele św. Edyty w łączności z Gminnymi Obchodami Święta Niepodległości. – składka w kościele przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. „Bóg zapłać” – p. Małgorzacie za kwiaty do kościoła św. Edyty. ​​ – p. Zbigniewowi z montaż nowych masztów na flagi ​​ – p. Łukaszowi za beton ​​ – Parafianom którzy wzięli udział w spotkaniach Wizytacji Bp. W miniony wtorek 31 osób młodzieży naszej parafii przyjęło sakrament bierzmowania. „Bóg zapłać” młodzieży zaangażowanej w Liturgię tego sakramentu. także ich 14 rodzicom za ofiarę daru ołtarza. ZA TYDZIEŃ – będzie można kupić nasz parafialny ścienny kalendarz za 8.80 gr. ​​- na Mszy św. o 11.30 dzieci kl. III otrzymają książeczki. Katechez dla tych dzieci w piątek o 17.00 lub w sobotę o 10.30 na probostwie. Proszę by dzieci przyniosły ze sobą „Ziarenka”. Spotkanie z rodzicami tych dzieci 21 bm godz. 19.00 na probostwie. W piątek na 19.00 na probostwo zapraszam młodzież na spotkania. Dwa razy w miesiącu będziemy się spotykać dyskutując na różnie niebanalne tematy, modlić się rozważać Pismo św. Spotkania te są dla młodzieży po bierzmowaniu, a wiec z gimnazjum i liceum i kl. 8. Spotkanie kl. VII będzie 20 bm o 18.30 na probostwie. SOBOTA – spotkanie szkółki biblijnej dzieci w tę sobotę o 11.00 ​ – spotkanie kandydatów na ministrantów 10.00 ​ – katecheza dzieci kl. III 10.30

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA  NIEDZIELĘ  ODPUSTU KU  CZCI  ŚW. MARCINA

I  ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

– składka w kościele przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

„Bóg zapłać” – p. Małgorzacie  za kwiaty do kościoła św. Edyty.

– p. Zbigniewowi z montaż nowych masztów na flagi

– p. Łukaszowi za beton

– Parafianom którzy wzięli udział w spotkaniach Wizytacji Bp.

W miniony wtorek 31 osób młodzieży naszej parafii przyjęło sakrament bierzmowania. „Bóg zapłaćmłodzieży zaangażowanej w Liturgię tego sakramentu. także ich 14 rodzicom za  ofiarę daru ołtarza.

ZA TYDZIEŃ – będzie można kupić nasz parafialny ścienny kalendarz za  8.80 gr.

– na Mszy św. o 11.30 dzieci kl. III otrzymają książeczki.

Katechez dla tych dzieci w piątek o 17.00 lub w sobotę o 10.30 na probostwie. Proszę by dzieci przyniosły ze sobą „Ziarenka”. Spotkanie z rodzicami tych dzieci 21 bm godz. 19.00 na probostwie.

Spotkanie kl. VII będzie 20 bm o 18.30 na probostwie.

SOBOTA – spotkanie szkółki biblijnej dzieci w tę sobotę o 11.00

– spotkanie kandydatów na ministrantów 10.00

– katecheza dzieci kl. III 10.30

I  ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

– składka w kościele przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

„Bóg zapłać” – p. Małgorzacie  za kwiaty do kościoła św. Edyty.

– p. Zbigniewowi z montaż nowych masztów na flagi

– p. Łukaszowi za beton

– Parafianom którzy wzięli udział w spotkaniach Wizytacji Bp.

ZA TYDZIEŃ – będzie można kupić nasz parafialny ścienny kalendarz za  8.80 gr.

– na Mszy św. o 11.30 dzieci kl. III otrzymają książeczki.

Spotkanie kl. VII będzie 20 bm o 18.30 na probostwie.

SOBOTA – spotkanie szkółki biblijnej dzieci w tę sobotę o 11.00

– spotkanie kandydatów na ministrantów 10.00