OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 18 XI 2018OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 18 XI 2018

„BÓG ZAPŁAĆ” Parafianom, którzy w przeróżny sposób przyczynili się do uświetnienia Odpustu ku czci św. Marcina i Święta Niepodległości. Także za ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej 1684,28 gr. 50 centów. Dziękuję tym, którzy wywiesili flagi narodowe.
W zakrystii można kupić parafialny kalendarz ścienny na 2019 rok za 8.80 gr.
PONIEDZIAŁEK po mszy św spotkanie Klubu św. Józefa. Natomiast od 17.45 modlitwy prowadzone przez członków tego Klubu.

ŚRODA święto Ofiarowania Matki Bożej. Zapraszam na Mszę św. i Nowennę jako duchowe przygotowanie na przyjęcie Matki Bożej w znaku Jasnogórskiego Obrazu.
– 19.00 na probostwie spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Młodzież kl. VII zapraszam na katechezę w czwartek na 18.30 lub w sobotę na 10.30 na probostwo.

Młodzież, która otrzymała bierzmowanie 6 bm. proszę z zakrystii odebrać akty chrztu św.

Zmarł nasz parafianin śp. Andrzej Walenczak z ul Okrężnej, którego pogrzeb będzie jutro o 11.00.

ZA TYDZIEŃ – uroczystość Chrystusa Króla. Po Mszy św. o 10.00 przed Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt oddania Chrystusowi Królowi.
– na Mszy św. o 11.30 kilku chłopców kandydatów zostanie przyjętych do grona ministrantów.
Jutro w Lesznie w parafii św. Józefa o godz. 19.15 rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.