OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELE WIELKIEGO POSTU 17 III 2019

DZIŚ – po Mszy o 10.00 nowenna przed uroczystością św Józefa. Jutro o 17.45 zakończenie modlitwą za samotnych.
– 11.30 dzieci kl. III odnowią sakrament chrztu św.
– 15.00 „Gorzkie Żale” a po nich ok. 15.40 Msza św. bez kazania
– po Mszach św. do puszek zbieramy ofiary dla misjonarzy Ad Gentes.

WTOREK uroczystość św. Józefa. Uroczysta Msza z aktem odnowienia zawierzenia parafii św. Józefowi o 18.00 w kościele św. Marcina. O 17.30 różaniec w intencji Parafii przed Najświętszym Sakramentem, po Litanii ponowienie Aktu Zawierzenia Parafii św. Józefowi. Po mszy spotkanie Klubu św. Józefa.

ŚRODA 18.00 Msza św. z kazaniem i nowenną jako przygotowanie na Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej.
Różaniec odmawiamy w środę i sobotę o 17.30.

PIĄTEK droga krzyżowa o 9.00 – 17.00 dla dzieci i 18.30
– kl. VII zapraszam na drogę krzyżową na 18.30 potem na katechezę.

SOBOTA 10.00 katecheza dla dzieci kl. III
11.00 spotkanie Szkółki Biblijnej Dzieci

W tym roku rekolekcje będziemy przeżywać w 14 – 18 IX przed nawiedzeniem Obrazu Matki Bożej. Od przyszłej niedzieli do ostatniej W. Postu 7 minut przed każdą Mszą św, będzie modlitwa do Ducha Św. i konferencja o Mszy św.
W zakrystii można kupić świece Caritas pascha liki 7 zł. Także „Gościa Niedzielnego„ 5 zł. z ciekawymi tekstami dla panów – mężczyznę poznaje się po tym jak traktuje kobietę – o życiu w ciągłym stresie co może powodować zaburzenia pamięci i kilka artykułów o sądzie, oskarżeniu, wyroku.

Na stoliku są koperty na Daninę diecezjalną. Proszę obowiązek V przytkania kościelnego spełnić w Wielkim Poście.

Jest W. Post w związku z tym raz, drugi będę prowadził rekolekcje poza naszą diecezją. Pragnąc kontaktu ze mną proszę pisać smsy, ponieważ z reguły z telefonem nie chodzę.

Spotkanie Rady Duszpasterskiej będzie 29 bm. o 19.00 Proszę z zakrystii odebrać zaproszenia