OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 26 V 2019

DZIŚ nabożeństwo majowe o 15.00 przy figurze Matki Bożej przy pastorówce.

Poniedziałek na Msze św, majowe i modlitwę zapraszam wspólnotę św Moniki

ŚRODA – wspominamy św. Urszulę Ledóchowską patronkę naszej archidiecezji.
– 16.30 na probostwo zapraszam na „kawę” dzieci pierwszokomunijne

Czwartek 19.00 spotkanie szkoły biblijnej dorosłych

W piątek święto Nawiedzenia NMP. Od 17.00 do 18.00 maryjne czuwanie. Przyjdźmy na wspólną modlitwę by uczcić Matkę Bożą i jak najlepiej przygotować się na Jej Nawiedzenie naszej parafii.

W sobotę udam się do chorych z sakramentami o zwykłej porze.
– 12.00 zbiórka ministrantów w kościele św. Edyty
– 14.00 spotkanie szkółki biblijnej dzieci.
– 15.00 spotkanie dziecięcej grupy św Moniki

Młodzież kl. VII proszę na katechezę 4 czerwca o 18.45 do pastorówki oraz na Mszę św i czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha św. w sobotę 8 VI.

Rodziców dzieci kl. III zapraszam na spotkanie 5 czerwca na 19.00

ZA TYDZIEŃ uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po mszach będą zbierane ofiary na dokończenie budowy świątyni Bożej Opatrzności.

• W każdą niedzielę czerwca po Mszy św o 10.00 do 11.30 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Ta adoracja i związana z Nią modlitwa ma być naszą odpowiedzią na niebezpieczeństwa, które zagrażają Kościołowi w Polsce rodzinie i małżeństwu.

W zakrystii można kupić Pismo św za 35 zł i „Gościa Niedzielnego za 5 zł.

Intencje na czerwiec są w gablocie ogłoszeń i na str @ parafii.

Młodzież zachęcam do wyjazdu 1 czerwca na Lednicę. Koszt 50 zł. Organizator Ks Patryk Nachaczewski z parafii. św. Antoniego w Lesznie. Zapisy: lednica2000leszno@gmiail.com

W Święciechowie w ośrodku zdrowia we wtorek w godz.11.00 – 13.00 będą robione badania wzroku po kątem jaskry i zaćmy. Zapisy 65 53 30 440.