OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW. 9 VI 2019

DZIŚ – adoracja Najświętszego Sakramentu 10.45 – 11.30
– po Mszach św zbieramy ofiary na KUL WT UAM i szkoły katolickie
– od 15.00 zaprasza parafialna kawiarenka

PONIEDZIAŁEK drugi dzień uroczystości święto Maryi Matki Kościoła. Msze św. w kościele św. Teresy Benedykty o 9.00 i 18.00

ŚRODA Msza św. i nowenna w kościele św. Marcina

CZWARTEK święto Jezusach Chrystusa Najwyższego Kapłana

„Bóg zapłać” – za ofiary na świątynię Bożej Opatrzności 310,45 gr i 5 $, które wpłaciłem w miniony piątek.

• składa Ks. Kan Alfred za modlitwę w Jego intencji w miniony piątek, za złożone życzenia i prezenty za życzliwość z okazji 80 urodzin.

20 bm w uroczystość Bożego Ciała po Mszy św o 9.00 wyruszy procesja ul. Lipową , Szkolną, Św. Marcina o zrobienie ołtarzy Panu Jezusowi proszę

1. przed skrzyżowaniem Parafian z Towarzystwa Miłośników Ziemi Lipnieńskiej
  2. na wysokości Straży Pożarnej strażaków
  3. Przed szkołą Parafian nauczycieli tej szkoły
  4. przy ul Św. Marcina Klub św Józefa.

Przygotowują się do sakramentu małżeństwa:
Adrian Grojski kawaler z panną Natalią Mikołajczak – Lubin
Mateusz Rajch kawaler z panną Karolin Słupską – Wilkowice
Jakub Figat kawaler z panną Karoliną Górską – Warszawa
Adrian Ginter kawaler z panną Sandrą Kopeć – Leszno
Kto zna przeszkody do ważnego zawarcia małżeństwa w/w powinien je zgłosić proboszczowi parafii.

W zakrystii można kupić „ Gościa Niedzielnego” do którego dołączona jest płyta z I pielgrzymki Jan Pawła II do Polski. Także artykuły o działaniu Ducha Św. wywiad z p. Beatą Szydło. Reportaż z pielgrzymki papieża Franciszka w Rumunii.