OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 11 VIII 2019

DZIŚ składka przeznaczona jest na KUL WT UAM i szkoły katolickie naszej diecez

• od 15.00 zaprasza parafialna kawiarenka

• Msza o 8.30 w kościele św Teresy Benedykty

„Bóg zapłać” panom Zbigniewowi i Eugeniuszowi za wykonanie prac porządkowych wokół kościoła św. Teresy Benedykty. Także wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w sobotni Odpust – strażakom, paniom ze świecami, pocztom sztandarowym, dziewczynkom sypiącym kwiatki….

W miniony poniedziałek rozpoczęto prace wymiany chodnika wokół kościoła św. Marcina. W związku z tym wszystkie Msze św. do zakończenia tych prac będą w kościele św. Teresy Benedykty.

ŚRODA – Msza św i nowenna do Matki Bożej. Zachęcam do pisania próśb i podziękowań.

• odpust ku czci św Maksymiliana w Lesznie

• w Charbielinie rozpoczyna się Odpust ku Czci Matki Bożej Wniebowziętej. Program tych odpustów na plakatach w kruchcie kościoła.

W czwartek uroczystość Wniebowzięcia Matki Boże. Msze św jak w każda niedzielę, błogosławienie ziół i kwiatów, po Mszach św. ofiary do puszek na diecezjalną Caritas.

Za tydzień dodatkowa Msza św o 14.00 podczas której będziemy dziękować Panu Boga za tegoroczne żniwa.

Od 4 do 6 X będą rekolekcje ŻR w Zaborówcu, kto pragnie w nich uczestniczyć proszę się zapisać u p. Grażyny Szturo.

W zakrystii można kupić „Gościa Niedzielnego” a w nim płyta z piosenkami patriotycznymi i religijnymi, także niezwykły artykuł o miejscowości Rosenthal w Niemczech o której mówi się że to ostatnia wyspa wiary w zeświecczonych Niemczech. Także tekst o posłuszeństwie.