OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 29 IX 2019

„ BÓG ZAPŁAĆ” Parafianom, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości Nawiedzenia Matki Bożej naszej parafii – strażakom ,motocyklistom, ministrantom, kościelnym, pocztom sztandarowym, niosącym Obraz, prowadzącym różaniec, tym, którzy się odświętnie ubrali, pani Małgorzacie za kwiatki, panu Andrzejowi za prowadzenie śpiewu i komentarzy, panu Rafałowi za pomoc w Liturgii i prowadzenie modlitw o 4 rano, panom Mieczysławowi i Mateuszowi za przywiezienie z Leszna podium dla Obrazu Matki Bożej. Tym którzy przystroili swoje domy i płoty a czwartek uczynili dniem świątecznym. Tym którzy wzięli urlop na czwartek by lepiej i spokojnej służyć w kościele.  Pozostałym, którzy w rożnym sposób życzliwością i pracą przyczynili się do chwały Bożej i chwały Matki Bożej. Także za 360.02 gr. na „Kościół w potrzebie”. O. Paweł Paulin zabrał składane prośby i dziękczynienia także poprosił mnie i zabrał nasze wcześniej składane dary modlitwy i łaski.

Od 1 października Msza św w środę i nowenna w kościele św Marcina, także w tym kościele sobotnia msza wieczorna i niedzielna o 8.30. spotkanie różańcowe dla dzieci od wtorku do piątku o 16.30 nabożeństwa różańcowe po wieczornych mszach  w sobotę o 17.30 a w niedzielę o 15.30.

Spotkanie rodziców dzieci kl. III w środę 19.00 na probostwie.

W czwartek od 17.00 -18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. W piątek o 9.00 Msza wynagradzająca za grzechy   15.00 – 18.00 adoracja i okazja do spowiedzi. W sobotę od 10.00 odwiedzę chorych z sakramentami św.

Spotkanie do bierzmowania mł. kl. VII w czwartek 10 X o 19.00 w pastorówce.

Intencje na październik są w gablotach ogłoszeń i na str @ parafii

Msza św jutro i we wtorek o 17.00. we wtorek różaniec tylko o 16.30.

Wyjazd pielgrzymi parafialnej na Jasną Górę – dziękczynnej za Nawiedzenie Matki Bożej naszej parafii – będzie w piątek 11 X. Wyjazd ok. 5.30 powrót ok. 22.00 koszt 58 zł. zapisy w biurze parafialnym.

Za tydzień spotkanie Żywego Różańca o 15.00. polecam „Gościa Niedzielnego „