OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 6 X 2019

DZIŚ 15.00 spotkanie „Żywego Różańca”
15.30 nabożeństwo różańcowe
16.00 zaprasza parafialna kawiarenka

Różaniec codziennie po wieczornej Mszy św. w sobotę o 17.30. spotkania różańcowe dla dzieci od wtorku do piątku o 16.30.

Od poniedziałku będę przyjmował intencje dziękczynne na I półrocze 2020 r.

W czwartek spotkanie mł. kl. VII o 19.00 w pastorówce.

W piątek o 5.30 wyjazd pielgrzymki dziękczynnej na Jasną Górę. Powrót ok. 22.00 koszt za przejazd 58 zł. można się jeszcze zapisywać do środy godz. 16.00

W sobotę 10.00 zbiórka ministrantów na probostwie.
11.00 spotkanie szkółki biblijnej

W zakrystii można się zapisać w celu otrzymania filmu z Nawiedzenia Matki Bożej. Odbiór za tydzień.

Za tydzień po Mszach św. młodzież będzie zbierać ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Młodzież kl. VIII zapraszam na katechezę w środę 9 bm o 19.00 na probostwo albo w sobotę na 12.00 też na probostwo. Probostwo to budynek przed którym stoi figura św. Józefa a w środku mieszka Król Maciuś I.

Polecam „Gościa Niedzielnego” bardzo ciekawy artykuł o św. Faustynie ekstazie i ks Sopoćce wywiad z reżyserem i pisarzem który nawrócił się pod wpływem św O. Pio także o zaletach czytania dzieciom przez rodziców mów prof. Zuckerman

NAWIEDZENIE MATKI BOŻEJ
1/ śpiew Godzinek o 8.00 w niedzielę