OGŁOSZENIA   PARAFIALNE NA XXXIII   NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ   17 XI 2019

„Bóg zapłać” – za ofiary dla prześladowanych chrześcijan 955 zł. które przesłałem  na konto „Kościół w Potrzebie” w miniony wtorek.

• wszystkim którzy aktywnie włączyli się w odpust ku czci św Marcina

• piekarni pp. Grygiel za rogale i innym za inny dary spożywcze.

Poniedziałek 18.40 na probostwie katecheza mł. kl. VIII

Wtorek  Msza św. ku czci św. Józefa po Niej nabożeństwo i o 19.00 na probostwie spotkanie Klubu św. Józefa.

Środa – Msza św. i nowenna ku czci Matki Bożej zachęcam do pisania próśb i podziękowań w intencji których, będziemy się modlić razem.

19.00 katecheza dl mł. kl. VII na probostwie.

Czwartek święto Ofiarowania NMP

Katechezy dla dzieci kl. III w piątek 16.30 lub w sobotę 10.00 na probostwie.

Spotkanie „Szkółki Biblijnej „ w sobotę o 11.00 a zbiórka ministrantów o 12.00

W sobotę o 16.00 Msza św z okazji 60 – lecia KGW Wilkowice

ZA TYDZIEŃ uroczystość Chrystusa Króla po Mszy o 10.00 wobec Najświętszego Sakramentu odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa a przed Mszą o 11.30 modlitwa maryjna.

• po Mszach św. do puszek będziemy zbierać ofiary dla Arcybiskupiego  Seminarium Duchownego   w Poznaniu.

W zakrystii można kupić II tom „Biblii dla parafian” 35 zł. także „Gościa Niedzielnego”  6 zł a w nim wywiad z bohaterką filmu „Nieplanowane” Abby Johnson , kobiety która wykonywała tysiące aborcji i z tego mordowania dzieci radykalnie się nawróciła. Także ciekawy tekst o przechodzeniu z Islamu na Chrześcijaństwo.