OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA  ŚWIĘTO   BOŻEGO   MIŁOSIERDZIA   19 IV 2020

Poniedziałek

15.00 – 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Tego dnia wspominamy  18. rocznicę objęcia naszej archidiecezji przez Ks. Abp. S. Gądeckiego. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

• 15.00 – 16.30 adoracja

• Msza św. i nowenna z adoracją w kościele św. Marcina

• adoracja 15.00 – 16.30 tego dnia wspominamy św. Wojciecha patrona Polski.

• adoracja 15.00 – 16.30

• adoracja 13.00 do 14.30
  • „ Bóg zapłać” za daninę diecezjalną w minioną środę – zgodnie z rozliczeniem –  kwotę 980 zł przekazałem na Caritas. W obecnej sytuacji tam te ofiary są najbardziej potrzebne.
  • W zakrystii można kupić „Miłujcie się” i „Gościa Niedzielnego”.
  • W najbliższą środę w godz. 9.00 do 19.00 rodziców dzieci pierwszokomunijnych proszę by z korytarza przed wejściem na probostwo zabrać materiały m. in. propozycje I Komunii św. w naszej parafii wobec zaistniałej sytuacji. Pierwsze drzwi będą otwarte. Proszę bez dzwonienia nadusić na klamkę i zabrać książkę w której będę te materiały.

Warto przemyśleć… „ Nie zazna ludzkość spokoju, dopóki nie zwróci się do źródła miłosierdzia mojego”. Pan Jezus     / Dzienniczek S. Faustyny  n 699 /