OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚC WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

• Dziś – Msza św o 10.00 będzie transmitowana przez Internet.

14.00 – 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

• „Bóg zapłać” rodzicom dzieci , które przed tygodniem przyjęły I Komunię św. za ich inicjatywę zebrania ofiar na dar ołtarza 750 zł, co posłuży na zakup nowego nagłośnienia przenośnego.
  • Trwamy na modlitwie – nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha św.
  • Codziennie adoracja Najświętszego Sakramentu 15.00 – 16.30 w środy w kościele św. Marcina w ramach nowenny, a w soboty 13.00 – 14.30
  • Przyjmuję intencje dziękczynne i okolicznościowe – za żywych  – na drugie półrocze 2020 r.
  • W piątek wspominamy św Urszulę Ledóchowską,  patronkę naszej archidiecezji.
  • W Lesznie Salezjanie otwierają nową szkole podstawową w przedziale od kl. 1 do 4. Szczegóły w gablotach ogłoszeń.
  • Intencje na czerwiec wywiesiłem w gablotach ogłoszeń i na str@ parafii.
  • Za tydzień – uroczystość Zesłania Ducha św.

Będziemy gościć w parafii grupę niepełnosprawnych, którzy będą  rozdawać gazety mówiące o swojej działalności i zbierać ofiary.

• W zakrystii można nabyć tygodnik „Gość Niedzielny”.

Warto przemyśleć…

„ Jeśli chcemy, aby nasz gatunek przetrwał, jeśli mamy znaleźć sens w życiu, jeśli chcemy ocalić świat i każdą czującą istotę, która go zamieszkuje, miłość jest jedyną odpowiedzią”. Z listu Alberta Einsteina do córki Lieserl.