OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 14 VI 2020

Wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu wyjątkowo  17.00 -18.00

Środa w kościele św Marcina Msza św, nowenna i adoracja

Czwartek 15.00 – 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu

Po Mszy św. na zakończenie oktawy Bożego Ciała procesja wokół kościoła.

Piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Światowy Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 17.00 uroczysta Msza św z kazaniem o 18.00. Tego dnia nie obowiązuje post.

Sobota adoracja 13.00 – 14.30

Do chorych z sakramentami św. dotrę w sobotę 27 bm o zwykłej porze.

Młodzież kl VII zapraszam na katechezę w środę 16.30 na prob i 23 bm na 18.30

„Bóg zapłać kolejnym 31 rodzinom za Daninę Diecezjalna i ofiary na utrzymania i rozwój parafii/ w tym 13 rodzinom za wpłaty na konto naszej parafii. W sumie obowiązek V przykazania kościelnego spełniło 125 rodzin naszej parafii. Bóg zapłać za uczciwość. W naszej parafii z tego obowiązku zwolnione są rodziny wielodzietne i osoby niewierzące.

Zwracam się do parafian z prośba o podawanie propozycji wykorzystania pastorówki. Budynek ten i otoczenie stanowi własność naszej parafii. W najbliższych miesiącach do tego budynku zostanie doprowadzony gaz w celu ogrzania. Propozycje można przekazywać drogą mailową i smsową.

Bóg zapłać p. Rafałowi, Władysławowi, za przystrojenie na Boże Ciało kościoła i otoczenia. p. Adamowi za ofiarowanie kwiatów na tę uroczystość Także tym, którzy aktywnie włączyli się w procesje: strażakom, dzieciom pierwszokomunijnym, paniom ze świecami, ministrantom. Bardzo dziękuję.