OGŁOSZENIA   PARAFIALNE   NA   XVIII   NIEDZIELĘ   ZWYKŁĄ   2 VIII 2020

Niedziela

• Dziś 14.00 – 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. rozpoczęliśmy sierpień miesiąc trzeźwości i modlitwy w tej intencji. Będziemy na adoracjach i mszach o tym pamiętać, tym bardziej że w czasie pandemii w Polsce o 70 % wzrosło spożycie alkoholu.

• adoracja 15.00 – 16.30
  • Od 16.30 do 18.00 będzie otwarty garaż z meblami z pastorówki. Będzie możliwość zabrania za darmo tych rzeczy.

Wtorek

• wspomnienie św. Jana M. Vianneya   patrona  proboszczów. Proszę o modlitwę za ks. Kan Alfreda także za mnie. Tego dnia w Poznaniu dzień skupienia dla proboszczów. Adoracja Najświętszego Sakramentu 16.00 – 17.30.

• Msza św. i nowenna w kościele św. Marcina

Czwartek

• święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o 18.00 a po Niej adoracja i wspólna modlitwa.

Piątek

• pierwszy miesiąca – okazja do spowiedzi 9.00 – 10.00 oraz od 16.30 – 17.50. adoracja prowadzona od 16.00 – 16.30 potem w ciszy.

Sobota

• Odpust ku czci św. Teresy Benedykty o 18.00  odprawi ks. dr Marcin Głowiński Rektor ASD Poznań.  Na to nasze święto zapraszam Wszystkich Parafian, a o aktywny udziałem proszę tych co zawsze. także dziewczynki sypiące kwiatki przed Panem Jezusem.

• „Bóg zapłać” kierowcom za ofiary dla misjonarzy na zakup pojazdów. 1396,10 które wpłaciłem na misyjne konto w miniony wtorek.
  • rodzicom, których dzieci przystąpiły do I Komunii św. 19 lipca za ich inicjatywę i dar ołtarza 300 zł. bardzo dziękuję.
  • GN  tekst nt nieważność a nierozerwalność małżeństwa artykuł o katedrach wywiad z Justyną Korytowską lekkoatletką która odkryła w sobie raka

WARTO PRZEMYŚLEĆ…

„ Nie łudźcie się. Bóg nie dozwoli z siebie szydzić, a co człowiek sieje to i żąć będzie: kto sieje w ciele swoim, jako plon ciała zbierze zagładę”. Gal 6, 7 – 8