OGŁOSZENIA NA UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP I NIEDZIELĘ 16 VIII 2020

Sobota

• Dziś Msze św jak w niedzielę, podczas każdej błogosławienie ziół i kwiatów, a od 14.00 – 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

• Jutro po każdej Mszy św. zbieranie ofiar na Liban.

Poniedziałek/Wtorek

• W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy św.

Środa

• Msza św. / w intencji + Edmunda Stachowiaka od rodz. Wasiłko / i nowenna w kościele św. Marcina.

Czwartek

• 15.00 – 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza św. o 18.00 w intencji + Danuty Kłopockiej od rodz. Hanusek

Piątek

• 15.00 – 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu Msza św o 18.00 za + Józefa Senftlebena od córki Julianny z rodz.

Za tydzień na Mszy św. 14.00 podziękujemy Panu Bogu za tegorocznie żniwa.

• Bóg zapłać za ofiary na KUL WT UAM i szkoły katolickie 655 zł 1.10 euro, które wpłaciłem w miniony wtorek.
  • Zachęcam do czytania GN a w nim wywiad z ks. abp. Grzegorzem Rysiem, tekst o cudzie nad Wisłą i o wirusach w przeszłości.
  • W sobotę rozpoczyna się Odpust w Górce Duchownej plan odpustu na plakacie w kruchcie kościoła.

WARTO  PRZEMYŚLEĆ…

„Gdyby  pierwsi chrześcijanie zachowywali się tak, jak współcześni Europejczycy, to chrześcijaństwa  nigdy  by  nie  było”. Ks. prof. Waldemar Cisło