OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ   27 IX 2020

Niedziela DZIŚ

• po Mszach św. do puszek zbieramy ofiary dla uchodźców z wyspy Lesbos.
  • 14.30 różaniec, a po nim modlitwy wspólnoty Św. Moniki

• święto św. archaniołów Michała Gabriela i Rafała
  • 15.00 – 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu

• Msza św i nowenna w kościele św. Marcina
  • 19.15 na probostwie katecheza dla kl. mł. VIII

Czwartek – 1 miesiąca

• adoracja Najświętszego Sakramentu 16.30 – 18.00
  • różaniec o 17.00
  • od 17.30 do 18.00 modlitwa w ciszy i okazja do spowiedzi

• 9.00 Msza św. w intencji wynagrodzenia za grzechy.
  • Adoracja  15.00 do 17.55 od 16.30 okazja do spowiedzi św. różaniec o 16.00. tego dnia wspominamy Aniołów Stróżów.
  • Na mszy o 9.00 i o 18.00 będzie można włączyć się do Adopcji Duchowej. Trwa on 9 miesięcy każdego dnia odmawiamy specjalną modlitwę poza tym 10 różańca św. i dodatkową praktykę osobiście wybraną. Zachęcam. Przypomnę rocznie  na świecie zabija się 50 milionów dzieci poczętych a św. Jan Paweł II  w Kaliszu powiedział: „Naród, który zabija własne dzieci nie ma przyszłości”.

Sobota

• w kościele św, Marcina przed Najświętszym Sakramentem 8.30 różaniec po nim Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi od 10.00 odwiedzę chorych z sakramentami  św.
  • 12.30 zbiórka ministrantów na probostwie.

• „Bóg zapłać” za ofiary na KUL WT UAM  i szkoły katolickie naszej archidiecezji 565.01 gr. które przesłałem w miniony poniedziałek. Także dziękuję 5 młodzieńcom za sprzątanie ewangelickiego cmentarza w sobotę 19 bm.
  • Intencje na październik są w gablotach ogłoszeń i na str@ parafii.
  • W zakrystii można nabyć GN a w nim tekst o wspólnocie mężczyzn „Droga odważnych” oraz wywiad z Jackiem Pólikowskim autorem książki „ 4 funkcje mężczyzny” . Wspólnotę żywego różańca mężczyzn zainaugurujemy za tydzień.

WARTO PRZEMYŚLEĆ…

W Polsce są 82 więzienia dla mężczyzn, a 5 dla kobiet