OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 18 X 2020

• składkę przeznaczamy na misje.
  • 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu koronka i różaniec

• w Liturgii wspominamy bł. ks. Jerzego Popiełuszkę
  • Nabożeństwo różańcowe po Mszy św.
  • Spotkanie różańcowe dla dzieci o 17.00

• adoracja Najświętszego Sakramentu 16.00 różaniec 16.55

• Msza św.  w kościele św. Marcina a różaniec po Mszy św.
  • Spotkanie różańcowe dla dzieci o 17.00

Czwartek

• patronem dnia jest św Jan Paweł II.  Zapraszam na adoracje Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe od 16.00.
  • Katecheza dla dziewcząt kl. VII o 18.45 na probostwie

• adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe 15.00

Sobota

• różaniec przed Mszą św. a spotkanie różańcowe dla dzieci o 12.00 na probostwie. 11.00 szkółka biblijna dzieci 10.00 zbiórka ministrantów.

• Zgodnie z zapowiedzią zachęcam by wspierać choć drobną ofiarą ale systematycznie dzieci w Tanzanii. W gablocie ogłoszeń i na stronie @ jest opis działalności Sióstr Urszulanek i nr konta. Proszę się  zapoznać i wspierać.
  • W zakrystii można kupić GN  a w nim artykuł Co najbardziej potrzeba Kościołowi w Polsce. Wywiad z ks. Pawlukiewiczem i o wierze w Afryce.
  • Ks. Abp. S. Gądecki w związku z zaistniałą  sytuacją epidemiologiczną udzielił wszystkim archidiecezjanom dyspensy od obowiązku udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. I zachęcił do modlitwy w domu i oglądania – przeżywania -Mszy św w telewizji lub Internecie i zachęcił   do modlitwy w kręgu rodziny.

WARTO PRZEZMYŚLEĆ :

„ Kto nie jest ze mną jest przeciwko mnie”   Pan Jezus