OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU 6 XII 2020

Dziś – po Mszach św do puszek zbieramy ofiary dla Kościoła na Wschodzie.

• adoracja Najświętszego Sakramentu od 14.45 a o 15.30 Msza św.

Roraty od poniedziałku do piątku. Proszę by dzieci w domu zmówiły jedną 10 różańca i na serduszku z papieru napisały jaką tajemnicę starały się rozważać.

Poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00

Wtorek uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św w kościele św. Teresy Benedykty o 9.00 – 17.00 – 19.00.Tego dnia składka jest przeznaczona na biedne kościoły. Tego dnia przypada 150 rocznica zawierzenia Kościoła św. św. Józefowi, czego dokonał św. papież Pius IX. Zapraszam  na różaniec po Mszy o 9.00 i na adoracje Najświętszego Sakramentu. od 15.30.

Środa adoracja Najświętszego Sakramentu z nowenną  16.00 Także w czwartek

Czwartek na 19.00 na probostwo zapraszam tych rodziców dzieci kl. III, którzy nie byli na spotkaniu 3 bm.

Piątek adoracje Najświętszego Sakramentu od 15.00 a w sobotę od 14.00.

Opłatki wigilijne pobłogosławione są na bocznym ołtarzu można zabrać  a ofiarę włożyć do skarbonki. Świece Caritas są w zakrystii duża kosztuje 15 zł a mała 7. Także kalendarze archiwum naszej archidiecezji za 2.50

Bóg zapłać Parafianom, którzy aktywnie włączyli się w uroczystości pogrzebowe + ks. Kan. Alfreda. Oprócz wyczytanych intencji jeszcze były następujące :

• od Ewy i Tomasz Błaszaków w Luboniu w kościele św. Barbary 6 stycznia 2021 roku o 9.00

• od Caritasu naszej parafii               – od przyjaciół z ul. Dworcowej

Pragniemy pomóc  samotnym i potrzebującym naszej parafii. Od poniedziałku w kościele będzie kosz do którego można wkładać artykuły spożywcze i higieniczne.

Bóg zapłać tym którzy się za mnie modlę. Bardzo dziękuję. Ks. Maciej

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „Maryja podtrzymywała wiarę Piotra i apostołów w wieczerniku, a dziś podtrzymuje Ona moją i Waszą wiarę” Benedykt XVI 26 V 2006 Częstochowa.