OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO A. D. 2021

Niedziela Dziś

• Msze św. 7.00 – 10.00 – 11.30 – 15.30.
  • od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu
  • Poniedziałek Wielkanocny
  • Msze św. 8.30 – 10.00 – 11.30 – 15.30
  • od 15.00 adoracja Pana Jezusa.
  • Ofiary w kościele  są przeznaczone na KUL WT UAM i szkoły katolickie archidiecezji.
  • – po każdej Mszy św. błogosławienie kierowców i ich pojazdów/ ofiary kierowców są na misje na łódki i auta dla misjonarzy/

Przez cały tydzień

• każdego dnia o 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu m. in. nowenna do Bożego Miłosierdzia. Cały tydzień to oktawa wielkanocna. W piątek nie obowiązuje post.

Pozostałe ogłoszenia

• Młodzież kl. VII – dziewczęta zapraszam na katechezę w środę 7 bm o 16.15 do kościoła, chłopców kl. VII w czwartek 8 bm. na 16.15 do kościoła. Dziewczęta kl. VIII proszę na katechezę w środę na 18.40 na probostwo chłopców kl. VIII w czwartek na 18.40 na probostwo.
  • Rodziców dzieci kl. III zapraszam na spotkanie 12 bm / poniedziałek / na 18.30 do kościoła.
  • Rodziców kl. VII  14 bm. / środa / na 18.30 do kościoła.
  • „Bóg zapłać” – za ofiary na Grób Pański 1141 zł. za palmy  732 zł na Dom Dziecka w Lesznie. S. Dyrektor prosiła mnie o przekazanie b. serdecznych podziękowań.
  • – kolejnym 16 rodzinom za daninę diecezjalną złożoną w kościele.
  • – p. Rafałowi szafarzowi ministrantowi Patrykowi, p. Małgorzacie  i tym, którzy im pomagali za zrobienie Panu Jezusowi ciemnicy i Grobu Pańskiego. Wielki dzięki
  • – osobiście bardzo dziękuję  Parafianom, którzy za mnie się modlą także wspierają mnie dożywianiem . „Bóg zapłać” za wszelką życzliwość.
  • Za tydzień niedziela Bożego Miłosierdzia. Po mszach św do puszek będziemy zbierać ofiary na Caritas.
  • Zamierzają zawrzeć sakramentalne małżeństwo:

Dariusz Bzdęga kawaler z Leszna z Sylwią Ratajczak panną z Wilkowic. Kto zna przeszkody kanoniczne do ślubu kościelnego przez w/w powinien je zgłosić proboszczowi parafii.

• Zachęcam do zainteresowania się szkołą podstawową  Księzy Salezjanów /publiczną nie pobiera czesnego / w Lesznie. Szczegóły na plakatach w gablotach ogłoszeń

WARTO PRZEMYŚLEĆ …

„ Twoim jucznym osłem się stałem i właśnie w ten sposób jestem blisko Ciebie” Kard. Joseph Ratzinger