OGŁOSZENIA   PARAFIALNE   NA   XI   NIEDZIELĘ   ZWYKŁĄ   13 VI 2021

Dziś – po Mszach św do puszek zbieramy ofiary na KUL  WT UAM i szkoły katolickie naszej archidiecezji.

15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. zapraszam na różańcową modlitwę wdzięczności za łaskę zachowania zdrowia i życia w czasie pandemii.

Poniedziałek 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Wtorek 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Środa 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

17.15 do kościoła zapraszam  kl. VIII kandydatów do bierzmowania.

Czwartek 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

18.45 zapraszam na probostwo – na kawę – młodzież która 10 bm była bierzmowana.

Piątek 16.15 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Sobota na 10.00 na probostwo zapraszam chłopców, którzy chcą być ministrantami. O 10.30 zbiórka ministrantów.

Od 20 czerwca – decyzją Episkopatu Polski –  nie będzie już dyspensy od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. z powodu pandemii.

Zakończyliśmy oktawę Bożego Ciała .”Bóg zapłać” Parafianom, którzy aktywnie włączali się w procesje, nabożeństwa, rodzicom i młodzieży bierzmowanej za inicjatywę daru ołtarza 400 zł. i daru kwiatów. Bóg zapłać p. Rafałowi szafarzowi i ministrantom za ich wierną i piękną służbę.

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „ Jeżeli żyjemy w jedności z Bogiem, to raczej zły duch wraz z całym piekłem powinien się nas bać, pod warunkiem jednak, że sami nie otworzymy mu drzwi”.  Gabriele Amorth „ Wyznania egzorcysty”