OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA  XVIII  NIEDZIELĘ  ZWYKŁĄ  1 VIII 2021

Dziś od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Poniedziałek i wtorek  16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

Środa adoracja nowenna  Msza św. o 18.00

Czwartek – pierwszy miesiąca 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 okazja do spowiedzi

Piątek pierwszy miesiąca 6 sierpnia święto Przemieniania Pańskiego

8.00 – 9.00 okazja do spowiedzi

9.00 msza św. w intencji wynagrodzenia za grzechy

16.15 adoracja Najświętszego Sakramentu         17.00 okazja do spowiedzi

Sobota pierwsza miesiąca 8.30 różaniec

9.00 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi

od 10.00 odwiedzę chorych z sakramentami św.

18.00 Msza św. odpustowa ku czci św. Teresy Benedykty którą odprawi ks. Piotr Kuś, dyrektor Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Poznaniu. Po mszy św. procesja wokół kościoła. Proszę poczty sztandarowe, panie ze świecami panów do baldachimu dziewczynki do sypania kwiatków przed Panem Jezusa. Uczyńmy sercu, w kościele i w domach święto,  mając tak niezwykłą świętą  patronkę naszego kościoła.

„Bóg zapłać” za ofiary dla powodzian 1560,10 które przekazałem na konto Caritas w miniony czwartek.

„Bóg zapłać” tym , którzy za mnie się modlą

za tydzień składka będzie przeznaczona na KUL WT UAM i szkoły katolickie naszej diecezji.

WARTO PRZEMYŚLEĆ…

„Albo Polska będzie trzeźwa, albo jej wcale nie będzie !: Bł. ks. Bronisław Markiewicz

Polecam ciekawą książkę Wiara podręczny przewodnik ks. dr Jana Frąckowiaka  20 zł. można otrzymać w zakrystii.