OGŁOSZENIA  PARAFIALNE   NA    XXI  NIEDZIELĘ    ZWYKŁĄ   22 VIII 2021

Dziś 13.15 adoracja Najświętszego Sakramentu.

14.00 Msza św. dziękczynna za tegoroczne żniwa

Od wczoraj trwa odpust w Górce Duchownej. Plan w gablocie ogłoszeń.

Wtorek 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

Środa Msza św. adoracja nowenna od 18.00

Czwartek uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej dzień całodniowej adoracji Najświętszego Sakramentu. 8.00 Msza św. początek adoracji 18.00 Msza św. na zakończenie adoracji. Poprowadzę 11.00 godz. biblijną 13.00 godz. różańcową 15.00 godz. miłosierdzia. Pozostały czas adoracji w ciszy. 17.00 – 17.55 okazja do spowiedzi.

Piątek msza św. 9.00. o 9.30 wyjazd rowerami na odpust do Górki Duchownej.

„Bóg zapłać” za ofiary na Caritas. Zebrano 539 zł. wpłaciłem je w miniony piątek

– tym którzy za mnie się modlą i okazują wzruszającą życzliwość.

– tym Parafianom którzy poświęcają swój czas i siły, by teren parku i otoczenie był zadbany i ładny. Bardzo dziękuję.

Sobota zapraszam na pielgrzymkę pieszą do Górki Duchownej. wyruszymy 7.30 z przed kościoła św. Teresy Benedykty. Wracamy autami lub koleją.

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „ Dusza kobieca  musi być w sobie zwarta, aby to, co się wciska z zewnątrz, nie uszkodziło życia wewnątrz; musi być panią siebie i swego ciała”. Św. Teresa Benedykta / Edyta Stein /