OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 19 IX 2021

DZIŚ –  po Mszach św. zbieramy ofiary na KUL  WT  UAM i szkoły katolickie.

Od 13.15 w Lesznie z kościoła św. Jana wyruszy masz dla życie pod hasłem:  TATO Bądź Prowadź Chroń. Bardzo zachęcam do udziału.

Poniedziałek Msza św. 17.00

Wtorek Msza św. 17.00

Środa 16.30 różaniec 17.00 Msza św.

Czwartek Msza św 17.00

Piątek 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu Msza św. 19.00

Sobota druga rocznica Nawiedzenia naszej parafii przez Matkę Bożą w cudownym Obrazie Matki Bożej Częstochowskiej. Msza św 9.00 po Niej przed Najświętszym Sakramentem wspólna modlitwa. O 20.00 przed  figurą Matki Bożej w grocie Apel Jasnogórski.

Spotkanie rodziców dzieci klas  trzecich będą: 5 października 19.00 / dziewczynek /   8 października 19.00 / chłopców/  na probostwie.

Na pielgrzymkę do Częstochowy i Kalisza zapisało się już 27 osób są jeszcze wolne miejsca można np. sms się zapisać. Koszt przejazdu 58 zł.

Spotkanie rodziców młodzieży kandydatów do bierzmowania z klas VII, VIII i starszych będzie 28 września o 18.30 w kościele.

„Bóg zapłać” tym którzy za mnie się modlą i zawsze patrzą życzliwym wzrokiem.

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „ Musimy  ostrzec wszystkich ludzi dobrej woli przed realnym zagrożeniem  Jednego Rządu Światowego z jego oficjalną państwową ideologią, tzn. ideologią gender”.  Bp.  Athanasius Schneider.