OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA   XXVII   NIEDZIELĘ   ZWYKŁĄ  3 X 2021

Dziś 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. a w Niej nabożeństwo różań.

15.45  spotkanie Żywego Różańca naszej parafii.

Poniedziałek godz. 6.00 z placu przy kościele św. Marcina wyjazd pielgrzymki. O 13.30 w kaplicy cudownego Obrazu odprawię Msze św. za Parafian. Tę Mszę codziennie transmituje telewizja „Trwam”. Po niej jedziemy do Kalisza do św. Józefa. Powrót ok.21.00 wyżywienie we własnym zakresie.

Wtorek patronką dnia jest św. Faustyna. Zapraszam na 15.00 na adoracje Najświętszego Sakramentu po koronce nabożeństwo różańcowe.

19.00 na probostwie spotkanie rodziców dziewczynek kl. III

Dzieci zapraszam na różańcowe spotkania we wtorki i czwartki na 17.00 a w soboty na 10.00.

Środa 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe.

Czwartek Matki Bożej Różańcowej. W Kaliszu Episkopat Polski zawierzy św.. Józefowi Kościół w Polsce i nasz Naród. Zapraszam rano 9.00 Msza św. po niej nabożeństwo różańcowe i Litania do św Jozefa z ponowieniem zawierzenia naszej parafii. 17.00 różańcowe spotkanie dzieci. Msza św o 18.00 po Niej odmówimy drugą Litanie do św. Józefa i ponowimy akt zawierzenia Parafii.

Piątek 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe

16.30 na probostwie katecheza dzieci kl. III

19.00 na probostwie spotkanie rodziców chłopców kl. III

Sobota 10.00 w kościele spotkanie różańcowe dzieci

11.00 na probostwie katecheza dzieci kl. III

Nabożeństwo różańcowe będzie po wieczornej Mszy św.

Za tydzień po Mszach św. do puszek będziemy zbierać ofiary na Dzieło Nowego 1000 – lecia.  Nabożeństwo różańcowe będzie po Mszy św o 10.00

Witam serdecznie nowych Parafian i proszę przybyć do biura  by się zapisać.