OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA  XXX  NIEDZIELĘ  ZWYKŁĄ –  MISYJNĄ  24 X 2021

Dziś – ofiary w kościele są na misje. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny.

15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo różańcowe

Poniedziałek 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i  różaniec

18.45 katecheza dla chłopców kl. VII

Wtorek 17.00 spotkanie różańcowe dla dzieci

18.00 Msza św po Niej nabożeństwo różańcowe

Środa 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec

18.45 katecheza dla dziewcząt kl. VII

Czwartek 16.00 adoracja i różaniec         17.00 spotkanie różańcowe dzieci

18.45 katecheza dla chłopców kl. VIII

Piątek 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec

18.45 katecheza dla dziewcząt kl. VIII

Sobota 10.00 różańcowe spotkanie dzieci

Katecheza dla kl. VIII a w piątek 16.30 albo w sobotę 11.00

1 XI na naszym cmentarzu będzie Msza św. 14.00 MZK podstawi autobusy. Pan w gablocie.

„Bóg zapłać” – Parafianom którzy wzięli udział w procesji różańcowej  młodzieży, dzieciom i dorosłym, którzy pomogła sprzątać cmentarz ewangelicki.  – tym, którzy za mnie się modlą i serdecznie pamiętają.

Przyjmuję intencje dziękczynne jubileuszowe za żywych na I półrocze 2022. Intencje na listopad są w gablotach ogłoszeń i na str@ parafii.

Misje Sercanów proszą o stare monety, telefony kom, zerwane łańcuszki, pęknięte pierścionki. Szczegóły na plakatach. Można to wysłać samemu albo przekazać mi  ja to wyślę. Zmarła  Parafianka + Danuta Połomska z ul. Wiatracznej pogrzeb będzie we wtorek 13.30

WARTO PRZEMYŚLEĆ…”  Jeśli wypacza się wiarę w Chrystusa, jednocząc  ją z celami świata, całe znaczenie chrześcijaństwa również od razu zostanie  zniszczone, a umysł siłą rzeczy padnie ofiarą bezbożności”. Fiodor Dostojewski „ Bracia Karamazow”.