OGŁOSZENIA  PARAFIALNE NA XXXIII  NIEDZIELĘ   ZWYKŁĄ  14 XI 2021

Dziś – po Mszach św. do puszek zbieramy ofiary na ASD w Poznaniu.

15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

Poniedziałek Msza św. o 17.00

Wtorek 19.00 spotkanie rodziców dziewczynek kl. III

Środa   16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nowenna 18.00 Msza św.

19.00 spotkanie rodziców chłopców kl. III

Czwartek młodzież kl. VII i starszą zapraszam na 18.00 na Msze św i katechezę.

Patronką tego dnia jest bł. Karolina, która oddała życie w obronie czystości.

Piątek 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

16.30 katecheza dla dziewczynek kl. III

Sobota 10.00 katecheza dla chłopców kl. III

11.00 spotkanie Caritas naszej parafii

Za tydzień – Msza św. 8.30 będzie w kościele św. Marcina – Uroczystość Chrystusa Króla po Mszy św. 11.30 odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa. A po Msza św. na mocy decyzji ks abp. S. Gądeckiego będziemy zbierać ofiary na rzecz migrantów z granicy polsko – białoruskiej.

„Bóg zapłać” Parafianom za aktywny i piękny udział w odpuście św. Marcina, szczególnie w procesji po Mszy św. Także dziękuję za ofiarowane dary m. in. piekarni Grygiel. Także tym którzy sprzątali kościół i otoczenie. Także dziękuję tym którzy za mnie się modlą i są życzliwi.

Zmarła nasza Parafianka + Helena Maj, której pogrzeb będzie we wtorek 12.00

Już dziś informuję, że 27 bm w Wieleniu sanktuarium Matki Bożej Ucieczki Grzeszników będzie spotkanie MARGARETEK   tj wspólnot, które modlą się za księdza. 10.30 różaniec 11.00 Msza św. po Mszy św spotkanie przy kawie.

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „ Strajk kobiet to nie tylko lewacka polityka czy antychrześcijańskie  idee. To przestrzeń, w której działają złe duchy”. Ks. prof. Dariusz Kowalczyk SJ / Rzym /