OGŁOSZENIA  PARAFIALNE NA  UROCZYSTOŚĆ  CHRYSTUSA  KRÓLA  21 XI 2021

Dziś Msza św 8.30 w kościele św. Marcina

– na polecenie ks. abp. S. Gądeckiego po Mszach św. zbieramy ofiary na rzecz migrantów z granicy polsko – białoruskiej.

– niedziela bez adoracji Najświętszego Sakramentu.

Poniedziałek Msza św. o 17.00

Wtorek Msza św. o 17.00

Środa – Msza św i nowenna o 18.00 w kościele św. Marcina.

19.00 na probostwie spotkanie Rady Ekonomicznej naszej parafii

Czwartek 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Msza św. 18.00

Piątek 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu Msza św. 18.00

Sobota w Wielenie w sanktuarium Matki Bożej Ucieczki Grzeszników spotkanie Margaretek / wspólnot modlących się codziennie za swojego księdza / naszej archidiecezji. 10.30 różaniec. 11.00 Msza św. potem spotkanie przy kawie. „Bóg zapłać Parafianom którzy za mnie codziennie się modlą.

Jest do nabycia kalendarz naszej parafii. Kosztuje 8 zł. jest na stoliku przy bocznym ołtarzu. Można przejrzeć i kupić.

„Bóg zapłać” za ofiary na ASD Poznań – 543,47 gr, które w tym miesiącu przekażę.

Za tydzień adwent. Będzie można otrzymać pobłogosławione opłatki.

Zmarła  + Wiesława Sobkowiak z ul. Kwiatowej pogrzeb w czwartek o 11.00 a zmarłej + Marii Hoffmann w środę o 14.00.

Proszę dzieci do chrztu św. zgłaszać w pierwszych tygodniach ich życia. Tego sakramentu udzielam w 1 niedziela i 3 sobotę miesiąca. Także  26 XII o 11.30.

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „ Kto was słucha mnie słucha, a kto wami gardzi, mną gardzi: lecz kto mną gardzi, gardzi tym, który mnie posłał ”. Pan Jezus  Łk. 10,17