OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA  II  NIEDZIELĘ   ADWENTU   5 XII 2021

Dziś – po Mszach św. zbieramy ofiary na Pomoc Kościołowi na Wschodzie

– 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

Roraty od poniedziałku do piątku o 18.00 w kościele św. Teresy Benedykty.

Poniedziałek po Roratach na probostwie katecheza dziewcząt kl. VIII

Wtorek 18.50 spotkanie rodziców dziewczynek kl. III

Środa uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP Msze św. 9.00 – 17.00  – 19.00

Zakończenie Roku św. Józefa. Po Mszy o 9.00 nabożeństwo i akt ponowienia zawierzenia parafii św.  Józefowi.  Od 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona ponowieniem zawierzenia parafii św. Józefowi. Tego dnia w całej archidiecezji a więc i u nas składka na biedne kościoły.

18.00 na probostwie spotkanie dla młodzieży, która pragnie należeć do Ruchu Czystych Serc. Zapraszam młodzież kl. VII i VIII , licealną i akademicką.

Czwartek 18.50 spotkanie rodziców chłopców kl. III

Piątek 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

16.45 katecheza dla dziewczynek kl. III

Sobota 9.00 katecheza dla chłopców kl. III

10.00 szkółka biblijna dzieci

Na  bocznym ołtarzu są świece Caritas duże 18 zł a małe 8 zł. także pobłogosławione opłatki wigilijne. Także obok jest można kupić za 8 zł nasz parafialny kalendarz.

„Bóg zapłać’ tym którzy przynieśli dary dla potrzebujących starszych osób naszej parafii. Można je przynosić do piątku. Bóg zapłać tym, którzy za mnie się modlą i okazują serdeczną pamięć.

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „ Najbardziej niezwykłą rzeczą na tym świecie jest zwyczajny mężczyzna i zwyczajna kobieta oraz ich zwyczajne dzieci”. Gilbert K. Czesterton