OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA  II  NIEDZIELĘ  WIELKIEGO  POSTU  13 III 2022

Dziś
od  14.30 adoracja Najświętszego Sakramentu na początku nowenna do św. Józefa potem czas ciszy.
15.00 „Gorzkie Żale” po nich dodatkowa Msza św. Po Mszach św. do puszek zbieramy ofiary na misje Ad Gentes.

Poniedziałek Wtorek i Środa
od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji pokoju na Ukrainie. Nowenna  do św. Józefa.
Msze św.  o  17.00

Czwartek
od 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. 17.00 katecheza dla dziewczynek kl. 3
Msza św. 18.00.
18.45 katecheza dla dziewcząt kl. 8

15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zakończenie nowenny do św. Józefa.
16.20 katecheza dla chłopców kl. 3.
O 17.00 droga krzyżowa dla dzieci. Msza św.
18.00 po Niej droga krzyżowa. 19.15 katecheza dl chłopców kl. 8

Sobota uroczystość św. Józefa Msza św. ku czci Oblubieńca Maryi o 10.00. Tego dnia oraz w niedzielę w naszej parafii po Mszach św. do puszek będziemy zbierać ofiary dla Hospicjum im Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile. O 19.30 w kościele św. Józefa w Lesznie koncert pieśni pasyjnej. Po wieczornej Mszy św. spotkanie Klubu św. Józefa.

Na bocznym ołtarzu są świece Caritas paschaliki po 9 zł. proszę się obsłużyć.

Kurs Przedmałżeński będzie w Lesznie od 21 – 25 marca o19.00 w kościele św. Jana.

Od wtorku w pastorówce mieszkają uchodźcy z Ukrainy 6 matek i 7 dzieci. Bóg zapłać Parafianom za przyniesiony im dary. Na dziś jest ich wystarczająco. Kto chce przynieść dary jest proszony o kontakt smsem pod nr 605 090 922 do nauczyciela szkoły Fundacji Żyrafa.

W Wielkim Poście składamy Daninę Diecezjalną, nasz obowiązek wobec Seminarium Duchownego, Kurii Metropolitalnej i Caritasu. Jest to kwota 4265 zł. w naszej parafii z tego obowiązku zwolnione są rodziny wielodzietne i ateiści. Daninę można wpłacić na konto parafii albo złożyć na składkę w kopercie w kościele.

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „ Jakie to szczęście mieć tak dziecięce serce jak św. Józef i ufać aniołom”.  Ks. Jan Twardowski