OGŁOSZENIA   PARAFIALNE  NA  VI  NIEDZIELĘ   WIELKANOCNĄ   22 V 2022

– po Mszach św. do puszek zbieramy ofiary dla ASD Poznań.
– nabożeństwo majowe przy grocie Matki Bożej o godz. 15.00

– Msza św. 17.00 po Niej majowe

Wtorek Matki Bożej Wspomożenia Wiernych dzień modlitwy za Kościół w Chinach.
– 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i majowe.
– O 10.00 i 19.00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
– Od 16.30 do 18.00 okazja do spowiedzi dla dzieci które przed rokiem były u I Komunii św.
– będę przyjmował intencje na drugie półrocze: dziękczynne, jubileuszowe i okolicznościowe za żywych.

– Msza św i majowe  zapraszam dzieci które rok temu były u I Komunii św.
– 19.00 katecheza przed bierzmowaniem.

Czwartek Dzień Matki
– 15.00 zapraszam na adoracje i majowe.

– Msza św o 9.00 i po Niej nabożeństwo majowe.

Sobota
– 10.00 błogosławienie rowerów dzieci pierwszokomunijnych, potem wyjazd do Mórkowa.

Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

„ Bóg zapłać” – kolejnym 10 rodzinom dzieci za dar ołtarza 750 zł. Panu Eugeniuszowi za wykoszenie trawy przy kościele św, Marcina i troskę o zieleń przy figurze św. Jozefa. –  tym, którzy za mnie się modlą.

Zachęcam do wyjazdu do Danii do Legolandu, do parku rozrywki w Djurs i do Aarhaus. Termin 4 – 7 lipiec koszt 2255. Organizator Biuro Podróży Misja Travel Poznań ul. Strzelecka 14/10. Zapisy z wpłatą u mnie do końca maja.

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „ Bóg pragnie wiary, nie śmierci. Modlitwy żąda, nie krwi. Daje się przebłagać szczerością serca, nie śmiercią”. Św.Bp Piotr Chryzolog