OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA  UROCZYSTOŚĆ  ZESŁANIA DUCHA Św.  5 VI 2022

Dziś  15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

– Na 16.15 zapraszam na probostwo na kawę tych Parafian, którzy jeszcze przyjmują Komunię św. na rękę.

– kończymy czas wielkanocny paschalny. Bóg zapłać  237 rodzinom naszej parafii za Daninę Diecezjalną/ stanowi to ok. 31 % parafian., dziękuję za realizację V przykazania kościelnego. Bóg zapłać za uczciwość.

Poniedziałek Święto Maryi Matki Kościoła. Msze św. 9.00 i 18.00

15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu   19.30 próba przed bierzmowaniem

Wtorek Msza św. 9.00

Środa Msza św. 18.00 i nabożeństwo

Czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
15.00 adoracja
18.40 katecheza dla dziewcząt kl. VII

Piątek od 9.00 będę przyjmował intencje za zmarłych na 2 półrocze.

Wspominamy bł. Bogumiła patrona naszej archidiecezji

15.00 adoracja 16.30 katecheza dla chłopców kl. VII Msza św 18.00

Sobota 10.00 zbiórka ministrantów 10.45 szkółka biblijna

15.30 kółko różańcowe dzieci

Za tydzień uroczystość Trójcy Św. po Mszach do puszek będziemy zbierać ofiary dla KUL WT UAM i szkół katolickich naszej archidiecezji.

„Bóg zapłać” tak wielu Parafianom, którzy w miniony piątek na Mszy św o 18.00 razem ze mną uwielbiali Pana Boga za 40 lat kapłaństwa. Bóg zapłać tym, którzy tworzą Margaretkę i codziennie ktoś za mnie się modli .Pocztowi sztandarowemu ŻR i OSP Wilkowice Tym którzy z tej okazji wpłacili ofiary na Dom Dziecka w Otorowie. Za nowy rower, Także za inne prezenty. Bóg zapłać za życzliwość i zaufanie.

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „Nikt o zdrowych zmysłach  nie przejdzie od wiary   do bezbożności „ Św. Justyn męczennik