OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA  XII  NIEDZIELĘ  ZWYKŁĄ   19 VI 2022

Dziś po Mszy św o 11.30 procesja eucharystyczna wokół kościoła.
– 16.00 spotkanie Klubu św. Józefa.

„Bóg zapłać” Parafianom z początku ul. Lipowej i Szkolnej, wierzącym nauczycielom naszej szkoły, Żywemu Różańcowi i ministrantom za zrobienie Panu Jezusowi ołtarzy na Boże Ciało. Także tym którzy włączyli się spontanicznie w te pracy, tym którzy ofiarowali kwiaty. „Bóg zapłać” dziewczynkom sypiącym kwiatki ich rodzicom, dzieciom kl. III w albach, strażakom, paniom ze świecami, pocztom sztandarowym, tym, którzy przystroili domy.  panom Zdzisławowi i Dariuszowi. Wszystkim za udział w procesji jako świadectwo wiary. „Bóg zapłać.

Poniedziałek Msza św. 17.00

Wtorek 15.00 adoracja 18.00 Msza św.

Środa 18.00 Msza św. po Niej procesja wokół kościoła

Czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Po Mszy św procesja eucharystyczna na zakończenie oktawy.

Piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

12.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego

15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 Msza św. tego dnia nie obowiązuje post