OGŁOSZENIA   PARAFIALNE   NA   XIII    NIEDZIELĘ    ZWYKŁĄ    26 VI 2022

Jeszcze raz „Bóg zapłać” Parafianom – Małym i Dużym – za aktywny udział w procesjach eucharystycznych w oktawie Bożego Ciała.

Rozpoczął się Odpust w sanktuarium Ucieczki Grzeszników we Wieleniu. Plan Odpustu w gablotach ogłoszeń.

Poniedziałek dzień bez Mszy św.

Wtorek dzień bez Mszy św.

Środa uroczystość św. Piotra i Pawła. msza św. 17.00

Czwartek Msza św. 17.00

Piątek pierwszy miesiąca 15.00 – adoracja Najświętszego Sakramentu. 16.00 do 16.55 okazja do spowiedzi o 17.00 Msza św.

Sobota Msza św 18.00 w kościele św. Marcina

Intencje na lipiec są w gablocie ogłoszeń i na str @ parafii.

Katecheza przedmałżeńska będzie w Lesznie w kościele św. Kazimierza od 4 do 9 lipca o godz. 19.00

Prenumeratorzy „ Miłujcie się” proszę z zakrystii odebrać gazetę.

Przypominam, że wiele spraw dla ułatwienia można z proboszczem parafii załatwić  przez telefon. Proszę jednak pisać smsy, a nie dzwonić,  bo ja telefonem nie jestem zniewolony. O wiele częściej w kieszeni mam różaniec i chusteczkę do nosa a nie telefon.

WARTO PRZEMYŚLEĆ … „ Największą radość mam w duszy, kiedy poznaję prawdę” Św. S. Faustyna / Dzienniczek nr 410 /