OGŁOSZENIA  PARAFIALNE  NA  XVI   NIEDZIELĘ  ZWYKŁĄ  17 VII 2022

„Bóg zapłać” tym Parafianom, którzy za mnie się modlą.

Już dziś informuję, że Odpust ku czci św. Teresy Benedykty będzie 6 sierpnia o 18.00 i odprawi go O. Kamil karmelita z Poznania.

Przypominam, że nie jestem zniewolony telefonem kom. ani nie uważam się za osobę ważną, proszę więc pisać sms.

Proszę na rodziców chrzestnych wybierać osoby niewątpliwie wierzące i z przekonania praktykujące, a nie bliskich którzy są tego zaprzeczeniem.

W minionym tygodniu w banku na konto parafii wpłaciłem kwotę 37 000. W ten sposób mamy zgromadzone oszczędności w kwocie 135 000 zł. Przypominam, że nasza Parafia płaci za prąd, gaz, wodę i wywóz śmieci z pastorówki gdzie mieszkają Ukraińcy.

WARTO PRZEMYŚLEĆ… „ Precz z religią, niech żyje ateizm, naszym głównym zadaniem jest rozpowszechnianie poglądów ateistycznych”. W. I. Lenin „ O religii”.