OGLOSZENIA  PARAFIALNE  NA  XXVI  NIEDZIELĘ  ZWYKŁĄ   25 IX 2022

„Bóg zapłać” za ofiary na KUL WT UAM i szkoły katolickie naszej archidiecezji 468,60 i 12 euro, które wpłaciłem na  konta tych szkól w minioną środę.

– pielgrzymom do Częstochowy za bardzo piękną atmosferę i ofiarę 347 zł która będzie wykorzystana na witraż w kościele św. Teresy Benedykty.

– tym którzy, za mnie się codziennie się modlą

Intencje na październik są w gablotach ogłoszeń i na str @ parafii.

Z powodu wyjazdu do czwartku nie będzie Mszy św.

Piątek 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. msza św 18.00

16.30 katecheza dla dzieci kl. III na probostwie

Sobota 1 października 8.30 nabożeństwo różańcowe

9.10 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi Wynagradzająca

Od 10.00 odwiedzę chorych wierzących Parafian z sakramentami św.

Za tydzień po Mszach św będzie można kupić książkę pt „ Przywracanie pamięci” autorstwa p. Bolesława Mencla pochodzącego z Wilkowic który opisuje m. in. naszą wieś z  czasów swego dzieciństwa i młodości. koszt  30 zł.

Na Mszy św o 11.30 poświecenie różańców dzieciom kl. III

Przygotowują się do sakramentu małżeństwa: Dariusz Wołos z Martą Rozenek  Wilkowice cywilnie związani. Kto na przeszkody uniemożliwiające zawarcie ważnego  małżeństwa przez w/w powinien to zgłosić proboszczowi parafii.

W ubiegłym tygodniu na probostwie wymieniono wszystkie kaloryfery oraz przewody grzewcze z pod sufitu zamontowano do piwnicy. Koszt tego 30 000 zł.

WARTO PRZEMYŚLEĆ…” Skoro rozumny jesteś pamiętaj, że zostałeś stworzony na chwałę Boża i dla zbawienia wiecznego „ Św. Robert Bellarmin